ADS

یه روز سرد پاییزی

شنبه 4 آبان 1392, 16:42 نویسنده بانو | نسخه چاپی | دسته بندی :

سلام


فکر می کنم دیگه برای عفیفه و نفس کافی باشه. 

در مورد نفس که من با کامنتها و صحبتهای شما دوستان به این نتیجه رسیدم که کلا قصه از بیخ دروغه 

یه استادی هست که نفس را گذاشته سرکار و نفس هم فکر می کنه اونو گذاشته سرکار. حالا هستند تا ایشون حالش را ببره و نفس هم تزش را تمام کنه. بهتره دیگه بی خیال خیال پردازیهای این بشر بشیم. 


فقط دوستانه و خواهرانه بهت می گم برو دکتر. 


عفیفه جان هم که دیگه لب مطلب را ادا کردند و گفتند که شوهرشون اون کاره نیست و مث شوهر حسنا وضعش خراب نیست. خدا را شکر که شوهر عفیفه اینکاره نیست و وضعیت خراب شوهر حسنا هم توسط عفیفه خانم تائید شد. 


مکر و حیله حسنا در هفته گذشته دو تلفات مجازی (عفیفه و نفس ) و دو تلفات حقیقی ( خانم اولی و بهار ) داشت. این اولین بار نیست که حسنا با مکر و فریب به امیال شیطانی خود دست می یابد. به گزارش خبرنگار ما یکی از موارد بسیار به یادماندنی تلفات افکار شیطانی حسنا، در مرداد ماه سال جاری اتفاق افتاد که طی آن گروه موسوم به "ما پنج نفر" ضربه مهلکی از این خانم دریافت کردند. بر اساس گزارش واحد مرکزی خبر، حال یکی از این پنج نفر وخیم گزارش شده و 2 نفر دیگر پس از احیا به فعالیت مجازی خود ادامه می دهند و دو نفر آخر هم در گوشه و کنار دنیای مجازی به شکل نامحسوس در حال تردند.

جا دارد همین جا به هموطنان و شهروندان عزیز دنیای مجازی یادآوری کنیم که فریب کسانی را که به عنوان دوست شما را لینک می کنند یا برایتان کامنت می گذارند نخورید. در صورت مشاهده تخلف یا شک حتما پلیس مجازی را در جریان بگذارید.عفیفه کامنتت را چرا پاک کرد؟ که خواننده هاش نخونن و نفهمن موضوع از چه قراره؟ هی هی هی .... حسنا!

خانم اولی تاوان دل شکسته همه ما را از تو خواهد گرفت. خانم اولی دست مریزاد! 


یک دوستی پیغام خصوصی گذاشتند که من اخیرا با این وبلاگ آشنا شدم و به قول شما مغز فندقی بودم ... اما من فقط ساده بودم و فکر نمی کردم حسنا این همه دروغ بگه و ....


من از همین تریبون از طرف خودم و کامنتر ( خواستم بنویسم کامنت گذار نتونستم با خودم به نتیجه برسم که کامنت گزار است یا گذار  ) های عزیز و دوستانم از شما و همه کسانی که بخاطر استفاده از این عبارت ناراحت شدند عذر می خواهیم. منظور ما به قطع و یقین شما نبودید. از نظر من اکثر کسانی که داستان حسنا را باور می کنند از سادگیشان است. مخصوصا دخترهای کم و سن سال تر راحت تر این داستان عاشقانه حسنا را باور می کنند. 


دوست جدید ما، اگر به خودت گرفتی ما را ببخش. به قول خودت حالا دیگه مغز نخودیت جوونه زده و داره رشد می کنه 

همه ما روزی خواننده حسنا بودیم و همه ما باور کرده بودیم. اما کم کم تناقضات داستان بیشتر و بیشتر شد و ... 


بی خیال!

به جمع ما خوش آمدی.لینک دو تا از کامنتهای حسنا را اینجا می ذارم. دقت کنید که برگهای اول حسناست و خیلی از کامنترها متوجه نیستند داره چه دروغهایی نرم نرم به خوردشون داده می شه. شاید کامنت خودمون هم اون وسط باشه. اصل پستها اون یکی وبلاگ موجود است. 


برگ دوم

و

برگ دهمکسانی که لینک براشون باز نمی شه می تونند فایل را دانلود کنند.

فایل برگ دوم

و

فایل برگ دهم 


اولین برگهای حسنا از وبلاگ قدیمیش که بسته شد ( می موند رو دلم اگر به عفیفه یادآوری نمی کردم که وبلاگ حسنا هم بسته شده و این فقط ما نیستیم که وبلاگمون بسته شد. )


 وبلاگ حسنا به خاطر پستی که در مورد 6 نوشته بود بسته شد. وبلاگ ما بخاطر این که مطالب حسنا را کپی کرده بودیم و حسنا به پرشن بلاگ گزارش داد.


عفیفه جون می بینی که حسنا به خاطر اون چیزی که تو حتی اسمش را هم از ما شنیدی ( راستی مگه اون موقع خواننده حسنا نبودی ؟ ) وبلاگش بسته شد. ما هر چی هم ماهر باشیم به گرد پای حسنا نمی رسیم. ایشون تخصصی فقط واسه این موضوع ازشون خواستگاری شده. 


چی شد که باز رسیدم به عفیفه؟


دوستون دارم دوست جوونیا  بعد نوشت: همین الان که متن پابلیش شده را می خوندم تا غلطهاش را اصلاح کنم، فهمیدم کامنت گذار صحیحه. به معنی گذاشتن کامنت در جایی و مکانی  به این وبلاگ سر بزنید.