ADS

از پست قبلی خسته شدم :(

شنبه 18 آبان 1392, 17:34 نویسنده بانو | نسخه چاپی | دسته بندی :


سلام


فعلا تا کار سرشماری عمومی نفوس و مسکن/ ایمیل و وبلاگ از طرف حسنا بانو و با مدیریت مرکز آمار نفس، تمام بشه این پست جدید را باز می کنیم و منتظر می مونیم.


دوست عزیزی ما را لینک کردند که هم ازشون تشکر می کنم و هم می گم که دوستای وبلاگ ما، بعضی هاشون وبلاگ دارند ولی لینکش را نمی گذارند و ما را هم لینک نکردند که راحت تر باشند. به خاطر ماهیت این وبلاگ، اگر فکر می کنید مشکلی هست می تونید حذف کنید. باز هم ممنون از لطفتون.


من برای رسیدن تعداد دانلودهای این فایل به 1000 شمارش معکوس می کنم. همینطوری واسه سرگرمی و بازی وبلاگی . برام جالبه که هنوزم کسایی هستند که به این وبلاگ می آن و اون فایل را دانلود می کنند. یعنی کسانی هستند که از این ماجرا خبر ندارند.

البته لیلی برای من هم شناخته شده نبود و اتفاقی تو اون ایام به وبلاگش رسیدم. مسلما خیلی ها از اون پست اول خبر نداشتند. البته پستهای بعدی کم کم خبردار شدند ولی اولین پست را لیلی بعد از سر و صدای حسنا در پشت صحنه (روی صحنه اصلا به روی خودش هم نیاورد که خبر داره ) حذف کرد. برای همین بیشترین دانلود از این فایل است. 


گلریزجان و مهتاب جان، ممنون از خصوصیتون.


یادی می کنیم از مثلث عزیز، گرچه دیگه نمی نویسند. شاید اگه زیاد درخونشون را به صدا دربیاریم باز برامون بنویسند و روابط موازی و مثلثی را از دید دیگری بررسی کنند و ما هم استفاده کنیم.


باز هم یادآوری وبلاگ تجاوزهای خانگی. امیدوارم که با خوندن این وبلاگ حواسمون باشه که بیشتر مواظب کوچولوهای عزیز و دختران و پسرانمون باشیم که غفلت ما موجب مشکلات این چنینی برای فرزندانمون نشه. در صورتی که امکان همکاری و کمک با وبلاگ را هم داشته باشیم که فبهاالمراد.


و سخن آخر اینکه:

من به تیممون خیانت کردم 

از یکی از اعضای تیم مقابل خوشم اومده 

اعتراف کنم کی؟

.

.

.

پیش ساخته ساز غربتی 

آقا من کم و بیش وبلاگش را می خوندم و بدم نمی اومد. پیگیر هر روزه که نه. اما هفته ای یه بار همه پستهای قبلی و بعدی!! D: را سریع می خوندم.

از خونه هایی که می سازه خوشم اومده.

از پستهای غیرتخصصی اش هم بدم نمی آد.


راستش به این نتیجه رسیدم که این آقا/خانم از اونجایی که دستش توی کسب و کار هست، خواسته برای جمع کردن خواننده برای وبلاگش و در کنار اون مشتری برای کارشون، از وبلاگ حسنا استفاده کنه. این شد که اومد دو تا کامنت بینابینی گذاشت و به نوعی خودش را معرفی کرد. وبلاگش هم بدک نیست. شاید در بلندمدت خسته کننده بشه یا هر چیز دیگه ای. ولی فعلا برای من جالب بود.